Джіджі Грей - 27-річна модель OnlyFans з Лос-Анджелеса, яка приєдналася до сайту на основі підписки під час пандемії.

Вона також є пристрасним музикантом, у чому їй допомагає її робота як секс-працівник. Джіджі знайшла творчі способи виділити свій відвертий контент серед інших. Один із способів, яким вона це зробила, їй заплатили за відправку чоловікові відеороликів того, як вона їсть, і він особливо загорівся поїданням локшини.

27-річна дівчина принижує чоловіків за їхні гроші:

27-річній дівчині також подобається писати сценарії, насміхаючись над глядачами та дражнячи їх тим, як вони продовжують платити за її контент, кажучи їм, що це тому, що в них ніколи не було б жінки в реальному житті.

27-річна дівчина принижує чоловіків за їхні гроші:

Іноді такий контент пов'язаний із фінансовим домінуванням.

"Це буде зосереджено навколо глузування з глядача, тому що вони залежні від відправки мені грошей, не отримуючи нічого натомість, оскільки відправка мені грошей так сильно їх заводить", - сказала вона Daily Star.

"Багато людей збуджує сам факт відправки грошей гарячій дівчині. Я думаю, простіші речі — це добре, але жіноче домінування дійсно дозволяє мені виявляти творчий підхід і кидає мені виклик, чого не роблять звичайні речі. Мені подобаються всі різні ніші в ньому та вивчення нових піджанрів жіночого домінування".

27-річна дівчина принижує чоловіків за їхні гроші:

Тепер, коли кар'єра Джіджі пішла вгору, вона може бути більш розбірливою щодо того, який контент вона виробляє. Вона сказала, що в даний час відхиляє більшість запитів, що надходять. Дівчина була готова зробити більше, коли вона не мала грошей, але сьогодні вона може дозволити собі бути більш вибірковою.

Раніше ми повідомляли, що чоловік регулярно зраджує свою дружину, але хвалиться, що все ще божеволіє від неї: "Ви вчитеся довіряти один одному".

Джерело