Курс валют: яким буде курс долара та євро наступного тижня

Курс валют: яким буде курс долара та євро наступного тижня

Експерти прогнозують стабільність.

За оцінками банкірів, наступного тижня на валютному ринку не варто очікувати істотних змін. Курсові коливання не перевищать 0,3 гривні, а готівковий курс долара та євро залишаться у вже існуючому діапазоні, пише 24 канал.

З другої половини лютого до сьогодні гривня зміцнилася на близько 4%, при цьому були сформовані нові цінові кордони для курсів валют, які зумовлені такими факторами:

  • тимчасовим превалюванням пропозиції над попитом (не більше 5 – 7%),
  • низьким рівнем інфляції (з січня до лютого інфляція не перевищила 1,5%),
  • суттєвими фінансовими “вливаннями” від міжнародних партнерів, які за 2 місяці року становили понад 6,3 мільярда доларів (це дозволило зміцнити державний бюджет, що вкрай важливо).

Чого чекати наступного тижня

За словами Германа Марченка, директора департаменту казначейства Акціонерного товариства “КОМІНБАНК” (COMINBANK), немає передумов для суттєвих змін на ринку: «Усі інші умови, від яких залежить ситуація на валютному ринку, наступного тижня залишаться майже без змін: це і стабільна облікова ставка та офіційний курс валют, експортні надходження за продаж зерна, макрофінансова допомога в достатньому обсязі для покриття видатків бюджету тощо».

Джерело