Звільнити Кримський півострів Збройні сили України зможуть насамперед за допомогою західної зброї.

Таку думку висловив політтехнолог Михайло Шейтельман, передає 24 Канал.

За словами політтехнолога, Крим має велике значення для російського диктатора Путіна. Зокрема, він навідався туди 18 березня.

Експерт спрогнозував можливий сценарій деокупації Криму

Шейтельман каже, що союзники України змінили свою думку щодо повернення Криму. Так, наприклад, Сполучені Штати дали свою згоду на використання американської та європейської зброї для звільнення півострова.

"Важливість тези, що Крим має пропагандистське значення, дуже зменшилася за рік. Тому що уже всім наплювати на це, коли Росія спокійно віддає свої "суб'єкти федерації". Хоча і цього ніхто наче й не помітив", – зазначив політтехнолог.

Політтехнолог додає, що зараз біля українського берега стоїть російський авіаносець, який ми поки що не можемо потопити.

"Тому нам дуже важливо звільнити Крим саме у воєнному сенсі. Після звільнення півдня та узбережжя Азовського моря з Криму доведеться зробити острів. Півострів зробити островом, тобто підірвати остаточно Кримський міст", – підкреслив Шейтельман.

Тим часом окупанти готуються до евакуації з Криму, про що свідчить збільшення кількості залізничних рейсів та збільшення вивезення зерна з півострова.

Читайте також:

  • Новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео

Джерело