Для України у квітні буде декілька критичних дат, проте вже у другій половині місяця та у травні настане "дуже класний період".

Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів нумеролог Владислав Грицай.

Він назвав критичні дати у квітні та травні.

Що чекає на Україну та Росію у квітні і травні: нумеролог віщує, що "РФ може згинути"

"Є декілька критичних дат. Перший період – це 20-26 квітня. Друга дата – це десь 5-10 травня. Це такі дати, які і символічно, і сакрально дуже впливають на весь путінський режим. А по-друге, вони перезавантажують ті потоки, ту енергію, яка зараз іде", – сказав нумеролог.

Він попередив, що на початку квітня українцям може бути морально важко, оскільки на той час припадає річниця, відколи світ дізнався про звірства російських окупантів у Бучі на Київщині.

"Саме з 1-3 квітня буде ретравматизація. Ми всі знову переживемо ці події, однак після 3 квітня ми всі підемо на зріст. Це буде і на фронті, і психологічно, і економічно, і політично. Якраз це буде з Великоднем. Великдень також перезавантажить нас, бо це такий ритуал, який дає можливість бачити по-новому, і дає можливість прийняття всіх природніх циклів оновленими", – пояснив Грицай.

"Друга частина квітня, особливо двадцяті числа, – для нас це класний період і тому автоматично це небезпечний період для путінського режиму", – віщує нумеролог.

Він також зазначив, що 9 травня – це "час, коли РФ може згинути, і час, коли в ній можуть відбуватися максимально руйнувальні події".  

Нагадаємо, астрологиня Яна Тимощук віщує, що квітень буде важким для України та назвала три міста, які найбільше страждатимуть від ворожих ракетних ударів.

Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також:

  • Китай захопить території Росії: нумеролог сказав, коли і які саме
  • За місяць виженемо росіян з Бахмута: доля Пригожина і вагнерівців — прогноз тарологині
  • Мольфар передбачив програш Росії у війні та смерть Путіна: коли це станеться

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело