Тенденція сонячного затемнення, яке відбуватиметься у цей день, вказує на небезпеку ядерного вибуху або удару, каже Влад Росс.

“Є ризик смeртi великої кількості людей”: Астролог вказав найнебезпечніший день квітня 2023 року


Відомий астролог Влад Росс спрогнозував, що у квітні 2023 року найнебезпечнішим буде один день – 20 квітня. Є ризик загибелі великої кількості людей.

Але напруженими і тривожними будуть ще кілька днів до цієї дати і кілька – після неї, йдеться у гороскопі на квітень від Влада Росса.

“Найбільш тривожний період квітня-2023 – 18-23 числа. У цей час можливі різного роду неприємності і нещастя. Це пов’язано з тим, що в цей тиждень буде відбуватися сонячне затемнення в напрузі з Плутоном. Поразка точки затемнення Плутоном говорить про те, що найближчим часом можуть бути події, які сильно вплинуть на нас, а уникнути їх буде дуже складно або неможливо”, – спрогнозував астролог.

Він також вказав на небезпеку ядерного вибуху чи удару, яка зберігатиметься якраз 20 квітня – у день сонячного затемнення.

“Якщо кремлівський карлик вирішить натиснути червону кнопку, світ може цього не пережити. Принаймні тенденція сонячного затемнення 20 квітня і наступного місячного затемнення 5 травня така, що буде зберігатися небезпека ядерного вибуху або удару, є небезпека смерті великої кількості людей”, – попередив Росс.

За його словами, поблизу затемнення також є ризик виникнення сильних землетрусів і цунамі. Таких небезпек також варто остерігатися у період 18-23 квітня.

Загалом квітень можна поділити на дві частини, і перша буде найбільш спокійною та сприятливою для різних починань. Тому саме в першій половині місяця варто здійснювати свої задуми та реалізовувати плани. У той час як після 18 квітня справи будуть гальмуватися, тому не варто відкладати нічого важливого на цей період, каже Росс.

Також астролог дав поради, які справи можна і варто робити у квітні, а яких краще уникати чи відкласти на потім.

Джерело