Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич з посиланням на допис Миколаївської міської ради у Telegram.

Спортсменка з Миколаєва стала чемпіонкою з боротьби на міжнародному турнірі «TALLINN OPEN-2023»

Нещодавно у місті Таллінн, Естонія відбувся традиційний міжнародний турнір з боротьби греко-римської, вільної та жіночої “TALLINN OPEN-2023”. Як пишуть у міськраді, змагання зібрали 2 тисячі 560 учасників з 29 країн світу.

Миколаївські спортсмени успішно виступили на змаганнях, посівши перші місці. Так, вихованка Дитячо-юнацькою спортивною школи №7 Юлія Голговська посіла перше місце у ваговій категорії 45 кг. Підготував спортсменку Заслужений тренер України Олександр Антоненко.

Крім того, як повідомлялось раніше, у турнірі “срібло” виборов борець Максут Султанов, вихованець відділення греко-римської боротьби школи вищої спортивної майстерності.

• На 92 році життя померла легендарна українська гімнастка, Герой України, членкиня Виконкому НОК України, заслужена тренерка України Альбіна Миколаївна Дерюгіна.
  • Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький назвав рішення керівництва МОК (Міжнародного олімпійського комітету) щодо дозволу росіянам виступати на змаганнях “скандалом та зрадою”.