Американська газета The New York Times показала зафільмований на відео з безпілотника Бахмут на Донеччині. З висоти пташиного польоту видно вщент зруйноване місто.

Ролик видання NYT показало у своєму Twitter.

Автори відео наголошують, що саме українське містечко стало епіцентром найтривалішої і найкривавішої битви у війні в Україні. У Бахмуті точаться запеклі бої.

NYT показало вщент зруйнований Бахмут з висоти пташиного польоту: моторошне відео

"Росіяни проголошують перемогу в цій битві. Українці, які завойовують околиці, кажуть, що загибель міста – це не кінець кампанії з вигнання росіян з руїн, а лише ще один етап у катастрофічній війні. Однак поняття "переможця" кидає виклик тому, що так явно втрачено – багато життів і будинків у колись мирному місті, відомому своїми соляними шахтами та ігристим вином, здебільшого перетворилися на попіл… У місті, наповненому смертю та руйнуваннями, ознаки життя є винятком", - йдеться у дописі видання.

Зазначається, що відео зроблено 19 травня за допомогою безпілотника. Кадри показують обпалені будівлі, зруйновані школи та вкриті вирвами парки. NYT констатує, що Бахмут знищений.

Нагадаємо, аналітики ISW у своєму звіті повідомили, що у Бахмуті Донецької області та його околицях тривають обмежені бої. На північ та південь від міста українські Збройні сили ведуть бої за захоплення висот, а в самому Бахмуті - утримують укріпрайон.

Читайте також:

  • У Повітряних силах розповіли про кількість збитих дронів під час нічної повітряної тривоги
  • У Херсоні лунають вибухи
  • Рейд російських добровольців до Бєлгородської області викликав паніку та розгубленість в РФ – ISW

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело