Служба безпеки України повідомила підозру ще 8 колаборантам. Усі фігуранти нині переховуються на тимчасово окупованих територіях України.

Про це розповіли в СБУ.

"Ще на вісьмох колаборантів, що працюють на Росію на тимчасово окупованих територіях нашої держави, співробітники СБУ зібрали доказову базу. Фігуранти влаштувалися працювати в окупаційні "адміністрації" РФ на окупованих територіях та задіяні у роботі каральних окупаційних органів", - йдеться  у повідомленні.

СБУ повідомила підозру ще 8 колаборантам, які переховуються на окупованих територіях

Зазначається, що підозру повідомлено новопризначеному "міністру транспорту Республіки Крим", який очолив псевдоустанову у квітні цього року. На посаду його просував зрадник Сергій Аксьонов, якого Москва призначила гауляйтером Криму.

"За вказівками з Москви, колаборант забезпечує логістику перекидання російських військ з території півострову на південний фронт", – зазначили в СБУ.

Крім того підозри отримали ще три колаборанти на Луганщині.

Зокрема у держзраді підозрюють гауляйтера Сєвєродонецька, який за часів Януковича був мером Брянки.

"Коли розпочалася окупація Донбасу Росією, він залишився на окупованій території і керував вже окупаційною "адміністрацією" Брянки з 2014 року. Після повномасштабного вторгнення рф погодився на нове призначення. Окрім того, СБУ викрила колишнього посадовця розформованої міліції, який після звільнення у листопаді 2014 року приєднався до терористичного угруповання "ЛНР"", - розповіли в СБУ.

Підозру отримав і мешканець тимчасово окупованого Троїцького Луганської області.

Джерело