Столичний депутат і волонтер Георгій Зантарая передав пожежну машину Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України в Київській області.

Про це він розповів у своєму Facebook.

"Радий поділитись, що вчора спільно з ГО «Bombers pel món Valencia» було передано пожежну машину V-8988-DY "4 Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України в Київській області". Цей великий крок уперед, який дозволить рятувальній службі забезпечувати безпеку та захищати місто з ще більшою ефективністю та впевненістю”, - написав Зантарая.

Це те, що дуже потрібно: Георгій Зантарая разом з ГО

Це те, що дуже потрібно: Георгій Зантарая разом з ГО

Від висловив окрему вдячність Васильківському міському голові Наталія Баласинович за координацію та організацію передачі автомобіля.

Це те, що дуже потрібно: Георгій Зантарая разом з ГО

"Mykola Kravchuk за його допомогу та підтримку у транспортуванні. Igor Grishachov ваш внесок був вирішальним у здійсненні нашої мети - забезпечити захист та безпеку мешканців м. Васильків. Впевнений, що пожежна машина буде використовуватися для екстрених ситуацій та виїздів у м. Васильків. Вона оснащена сучасними технологіями та обладнанням, що дозволить нашим рятувальникам ефективно та оперативно реагувати на будь-які небезпеки. Це не перший автомобіль, який ми передаємо для військових та цивільних потреб. Наша робота на користь країни триватиме і надалі”, - написав Георгій Зантарая.

Джерело