Мешканці тимчасово окупованого Криму повинні розуміти, що Росія вже усвідомлює свій відступ з півострова. Оскільки вихід ЗСУ на адміністративні межі АР Крим та на узбережжя Азовського моря буде означати знищення Кримського мосту та будь-якого сполучення з Росією.    

Про це в ефірі "Еспресо" розповів депутат Польського сейму кількох скликань, історик та публіцист Мирослав Чех.

Політик також зауважив, що підрив Каховської ГЕС несе дуже тяжкі наслідки для людей, економіки України та й для всього світу, бо це створює продовольчу кризу.

Росія вже усвідомлює свій відступ з Криму: польський політик про підрив Каховської ГЕС

"Також внаслідок цього підриву і Північнокримський канал перестав постачати воду до Криму. Знову це класична стратегія випаленої землі, яку і Сталін робив 1941 році, потім Гітлер 1944-45 роках. Тобто після нас, хоч потоп, бо ми з цих територій відступаємо, а як ці землі комусь і дістануться, то там вже не можна буде нічого робити впродовж десятки років. Те саме Путін зараз робить з Кримом", - зауважив він.

За його словами, після підриву Каховської ГЕС окупанти залили територію, де вони вибудували першу лінію оборони на Херсонському напрямку. Росіяни вирішили, що у них нема чим стримувати наступ українського десанту, як потенційного напрямку удару ЗСУ, тому зробили таку величезну техногенну катастрофу.

Нагадаємо, британський аналітик Майкл Кларк вважає, що ЗСУ під час контрнаступу можуть здійснити "амбітні та небезпечні" атаки на російські позиції, які поставили б під загрозу війська РФ у тимчасово окупованому Криму.  

Читайте також:

  • На Херсонщині 27 людей зникли безвісти після підриву Каховської ГЕС
  • На Одещині фіксують наслідки екоциду: у морі – сміття та трупи тварин
  • ЗСУ влучили в штаб окупантів на Арабатській косі, який відвідував Путін (відео)

Джерело