Для учнів 5-11 класів запровадили важливі зміни
Міносвіти та Мінцифри розробили важливі зміни для учнів 5-11 класів. Подробиці опубліковано у Telegram-каналі Верховної Ради України.

Учнів 5-11 класів чекають маштабні зміни: як тепер навчатимуться

Зокрема зміни стосуються предмета “Українська література”. Комітет освіти науки та інновацій поінформував, що наразі понад 250 творів з української літератури для учнів 5-11 класів будуть доступні в аудіоформаті.

Для школярів стали доступними твори Ліни Костенко, Івана Нечуя-Левицького, Михайла Коцюбинського, Миколи Хвильового, Валер’яна Підмогильного та інших авторів.

Проєкт “Укрліт” дає можливість учням вибирати, у якому форматі зручніше навчатись. Кожен може прослухати аудіокниги у вільний час, під час пробіжки або за пару днів до іспиту.

Водночас це додаткова можливість для українців оновити свої знання з уже забутої шкільної програми або ж прослухати книги, які пропустили під час навчання у школі.

Деякі великі твори, як, наприклад, “Енеїда” Івана Котляревського, “Майстер корабля” Юрія Яновського, “Зачарована Десна” Олександра Довженка та інші, опрацьовано та запропоновано у форматі самарі, тобто короткого переказу твору.

Джерело