Нещодавно з'явилася інформація про остаточне звільнення Андріївки в Донецькій області. Невелике село, яке до цього утримувала 72-а окрема мотострілецька бригада, наразі перебуває під контролем українських збройних сил. Роман Світан, військовий експерт, льотчик-інструктор і полковник запасу повідомив, що чисельність цієї бригади становить близько 3 тисяч осіб, залежно від поставлених перед нею завдань.

Залишився тільки повний розгром: ЗСУ

Світан також наголосив, що 72-а бригада була давно в центрі уваги українських збройних сил і це звільнення Андріївки стало заключним акордом, який завершив її знищення.

Залишився тільки повний розгром: ЗСУ

Крім ворожої піхоти, українські військові також ліквідували начальника розвідки цієї бригади, трьох командирів і знищили безліч техніки. Деяких російських окупантів вдалося взяти в полон.

Малоймовірно, що ця бригада відновлюватиметься, оскільки за нею тепер залишився лише негативний слід повного розгрому", - сказав експерт.

Світан висловив упевненість у тому, що Україна не залишиться безракетною, і, можливо, на додаток до ракет ATACMS, країна отримає також ракети Taurus від Німеччини. Кількість снарядів, які Україна зможе отримати, відіграє важливу роль, і було б корисним мати як касетні ATACMS, так і фугасні.

Останні новини України:

Джерело