У Романівському районному суді на Житомирщині було оголошено вирок жінці, яка у серпні 2022 року напала на 10-річного хлопчика, який знаходився при імпровізованому дитячому блокпосту в Романові та збирав кошти на підтримку Збройних Сил України. На жінку було накладено покарання за цей інцидент.

Про це розповів прокурор Чуднівської окружної прокуратури Максим Смірнов.

Жінка напала на хлопчика на дитячому блокпосту, батьки подали до суду: яке покарання отримала

Жінка напала на хлопчика на дитячому блокпосту, батьки подали до суду: яке покарання отримала

Пара зупинилася біля дитячого блокпосту для огляду підводи. Проте під час перевірки, жінка неконтрольовано почала наругливо поводитися по відношенню до дітей та нанесла одному з хлопчиків удар палицею по спині. Вона не надала адекватних пояснень поліції щодо причин своєї поведінки, аргументуючи це тим, що вона була у стані алкогольного сп'яніння.

У день інциденту жінка перебувала у стані алкогольного сп'яніння, коли проїжджала на велику поруч з дитячим блокпостом. Вона вдарила хлопчика палицею. Після цього батьки потерпілого звернулися до поліції та медичного закладу для фіксації факту нападу.

Речниця Національної поліції області, Алла Ващенко, зазначила, що правоохоронці з'ясували особи жінки та її співпровідника - місцевих жителів села Романівка, жінку народженою 1971 року та чоловіка народженим 1979 року.

Жінка напала на хлопчика на дитячому блокпосту, батьки подали до суду: яке покарання отримала

У судовому засіданні, яке відбулося 23 серпня, була засуджена жінка. Жінка вчинила напад на 10-річного хлопчика, який перебував на дитячому блокпосту у Романові, де діти збирали гроші на підтримку Збройних Сил України. За рішенням суду, жінка визнана винною і їй було призначено два роки обмеження волі.

Однак суд також вирішив звільнити її від відбування покарання з умовно-випробувальним терміном на протязі одного року та шести місяців.

Джерело: Суспільне Житомир.

Останні новини України:

Джерело