Поховають воїна на Алеї Героїв міського кладовища.

Захищаючи Україну загинув солдат Олександр Радіонов. У вівторок, 19 вересня, об 11:00 розпочнеться прощання з Героєм у церкві Пресвятого Серця Христового при монастирі сестер Василіянок, що в Івано-Франківську по вулиці Василіанок.

Про загибель воїна повідомив міський голова Руслан Марцінків.

На фронті загинув прикарпатський захисник Олександр Радіонов

Поховають воїна на Алеї Героїв міського кладовища в с. Чукалівка.

“Вічна пам’ять і слава Герою. Співчуття рідним та близьким”, – висловив співчуття мер.

Олександр Радіонов – випускник Факультету історії, політології та міжнародних відносин ПНУ, спеціальності «Політологія» (2015-2019 рр.) Олександр Радіонов.

Олександр навчався в 13 школі Івано-Франківської міської ради. Пропав безвісти в жовтні 2022 року в районі села Спірне Донецької області.

Майже усі вони бойовики «зі стажем», оскільки ще до початку повномасштабного вторгнення РФ приєднались до терористичних угруповань «Л/ДНР» та воювали проти сил АТО на сході України.

Наприкінці лютого 2022 року зловмисники добровільно увійшли до складу регулярних підрозділів 1-го та 2-го армійських корпусів Південного військового округу країни-агресора.

Разом з російськими загарбниками вони штурмували українські міста в Донецькій та Херсонській областях. Під час боїв використовували різні види ворожої автоматичної і протитанкової зброї.

На фронті загинув прикарпатський захисник Олександр Радіонов

Джерело