Контррозвідка Служби безпеки України успішно затримала жінку, яка працювала на ворожу сторону та намагалася отримати військову інформацію на Донеччині. Як розповіли у СБУ, жінка намагалася виявити локації Сил оборони України у місті Слов'янськ.

Українка зробила зі своєї квартири

Крім того, вона намагалась передавати російським силам інформацію про їхні рухи та маршрути переміщення артилерії Збройних Сил України, зокрема реактивних систем залпового вогню, які були задіяні у контрнаступі під Бахмутом.

Українка зробила зі своєї квартири

Щоб відслідковувати рух українських військ, зловмисниця облаштувала власну квартиру як "спостережний пункт". Отриману інформацію вона передавала на один із прокремлівських Телеграм-каналів, які керуються представниками російських спецслужб.

Після успішних контрдиверсійних операцій, співробітники СБУ здійснили затримання зловмисниці.

Українка зробила зі своєї квартири

Під час затримання зібрано достатньо доказів для висунення підозри за частиною 2 статті 114-2 Кримінального кодексу України, що стосується несанкціонованого поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, а також рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України.

Питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою наразі знаходиться на розгляді. Зловмисниці загрожує до 8 років позбавлення волі. 

Останні новини України:

Джерело