Грають у двох чемпіонатах і в обох — серед лідерів. Футбольна команда "Агрон" з Великих Гаїв готується до матчів в обласному та чемпіонаті України серед аматорів. У середу "Агрон" зіграє з бучацьким "Колосом", а в неділю, 24 вересня, запланована гра з командою "Сокіл" з Київської області. Про це Суспільному розповів головний тренер Сергій Бородіченко.

Перший етап тренування — фізичні вправи. Їх виконує капітан команди Руслан Мазур. Чоловік каже, що після перемоги над житомирською командою в чемпіонаті України серед аматорів, мали один день відпочинку. Зараз готуються до поєдинку обласного чемпіонату.

"До кожного матчу готується відповідально тренерський штаб, розбирає суперника. Готуються стандарти, які команда може використовувати в матчі. Є графік в залежності від того, наскільки був насичений тиждень. Чи потрібно хлопцям більше відпочити, чи потрібно більше хлопцям навантажень дати, щоб привести в тонус м’язи. Важко, бо велике навантаження завжди на матчі. Дуже важко хлопцям фізично, морально. Проводяться ротації завжди в складі. Тренерський штаб проводить заміни, щоб хлопці мали можливість відпочити".

Лідер двох чемпіонатів: тренування футбольної команди з Тернопільщини

На тренування гравці "Агрона" приходять після роботи. Валентин Білик працює тренером дитячої футбольної команди.

"Робота з дітьми — це задоволення і сама гра в футбол, тренування наші, наші ігри, то це теж в задоволення. Тому поєднувати не важко, бо зазвичай робота з дітьми в першій половині дня, а тренування з командою "Агрон" у нас вечері, проблем в цьому ніяких немає".

Гравець команди Ігор Кохман каже, тренуються тричі на тиждень. Крім фізичних, виконують вправи з м’ячем.

"Тренування в нас в понеділок більш відновлювані. Важко зараз кожен день тренуватися і два рази в тиждень грати. Більше над відновленням працюємо. Налаштовуємось на кожну гру, щоб вигравати. Хороший тренер в нас, головний тренер, тренер по фізичній підготовці Олег Данилюк. Підводять нас до кожної гри. Максимально налаштовані вигравати як на область, так і на аматори".

Зараз "Агрон" лідирує в обласному чемпіонаті і на другому місці чемпіонату України серед аматорських команд. Головний тренер Сергій Бородіченко розповів, які завдання ставить гравцям.

"В команді "Агрон" завжди найвищі цілі. Ми перед собою маємо завдання, на початок сезону ми мали завдання чемпіонство в області, кубок області. Також ми ставимо завдання, щоб вийти з групи аматорської ліги в наступний раунд".

Джерело