На Чернігівщині 18 листопада попрощалися з чотирма військовими, які загинули під час виконання бойових завдань на Донеччині та Херсонщині.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Старший сержант Геннадій Трихліб народився 07 квітня 1970 року в селі Машеве Семенівської громади. У 1987 році закінчив десять класів місцевої школи. Протягом 1988-1990 років проходив строкову військову службу.

Після початку повномасштабного вторгнення за власним бажанням став на захист України. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А4773 на посаді "головний сержант - командир відділення".

На Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими ЗСУ, які загинули під час виконання бойових завдань

Загинув 14 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися з військовим та поховали його на кладовищі рідного села.

Матрос Олександр Туш народився 3 червня 1977 року в селі Жуківка Куликівської громади. Після закінчення місцевої школи навчався в Куликівському СПТУ-30 (нині Куликівський ПАЛ). Далі проходив строкову військову службу. Спочатку працював у рідному селі в аграрній галузі. З часом почав працювати у Києві на АЗС.

У листопаді минулого року став до лав оборонців України. Після проходження підготовки у Великобританії долучився до складу одного з підрозділів військової частини А4765, на посаді номера обслуги мінометного відділення роти морської піхоти.

Загинув 10 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку.

Попрощалися та поховали військового на кладовищі рідного села.

Старший солдат Олексій Александров народився 29 листопада 1986 року в місті Чернігів. У 1994 розпочав навчання у місцевій загальноосвітній школі №12. Закінчив дев'ять класів, після чого продовжив навчання у Чернігівському ліцеї №1. Опанував фах слюсаря контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, за цим напрямом працював на ЗАЗі.

У 2005 році склав присягу на вірність Україні та розпочав проходження військової служби у Криму. Після армії працював меблярем.

У перші дні повномасштабної війни долучився до лав ЗС України та став на захист рідного міста Чернігова. Після його звільнення від російських загарбників продовжив служити у складі одного з підрозділів військової частини А4007 на посаді стрільця-санітара механізованого відділення.

Загинув 10 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися з військовим у Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі Яцево.

Солдат Юрій Євлашевський народився 10 серпня 1981 року в місті Ніжин. Закінчив Ніжинську ЗОШ № 10. У 2000 році закінчив ПТУ № 35, цього ж року розпочав проходження строкової військової служби в селищі Десна. У 2002 році закінчив Київську технічну школу залізничного транспорту та опанував професію “провідник пасажирських вагонів”, надалі працював за цим же напрямком.

На початку повномасштабної війни брав активну участь в заходах евакуації цивільного населення. У вересні цього року долучився до Захисників України. Був у складі одного з підрозділів військової частини А0224.

Загинув 11 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися з військовим у Ніжині в Соборі Всіх Святих та поховали на місцевому кладовищі.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело