У війні з РФ загинули захисники з чотирьох громад Кіровоградської області. Це — Олександр Диченко з Гайворонської громади, Максим Штанько з Олександрійської, Владислав Ольшицький зі Смолінської та Володимир Олійник із Суботцівської.

Владислав Ольшицький, 18 березня 2001 року народження, зі Смолінської громади. До лав ЗСУ був призваний 29 березня 2023 року. Воював на посаді навідник мотопіхотного відділення. Загинув 14 листопада під час виконання бойового завдання у районі села Пречистівка Волноваського району Донецької області. Про дату прощання з загиблим повідомлять додатково.

Матрос Максим Штанько з Олександрійської громади загинув 15 листопада під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку. Йому було 31 рік. Про дату прощання з бійцем повідомлять додатково. У військового залишились мати, сестра, дружина і донька.

Олександр Диченко народився у селі Покровське Гайворонської громади 15 липня 1999 року. Після школи вступив до Гайворонського аграрного ліцею, здобув професію маляра-штукатура. У березні 2019 року вступив на контрактну службу до лав ЗСУ. Брав участь у визволенні Херсону та в бойових діях на Донецькому та Луганському напрямках.

Загинули четверо бійців з Кіровоградщини. Наймолодшому 22 роки

Прощатимуться з бійцем 19 листопада у селі Покровське.

20 листопада у селі Богданівка Суботцівської громади прощатимуться з Володимиром Олійником. Бійцеві було 49 років.

Джерело