Загиблому захиснику з Вінниччини Богданові Стахову просять присвоїти звання Героя України. Відповідну петицію зареєстрували на сайті президента. Наразі триває збір підписів.

Богдан Стахов (1998 року народження) був мешканцем Білянського Старостинського округу Турбівської громади. Він добровільно підписав контракт на службу у ЗСУ в грудні 2022. Солдат Стахов був командиром відділення снайперів 2 взводу роти снайперів 38-мої окремої бригади морської піхоти військової частини А-4765.

"Богдан відчайдушно хотів йти та захищати нашу Україну. Він навіть сам говорив: "Я найстарший у сім’ї, хто як не я, піде захищати Україну?". Але через його молоді роки йому не одразу вдалося вступити до лав ЗСУ, але все ж таки він наполегливо йшов до своєї мети – захищати Батьківщину... До останнього подиху був вірним своїм побратимам та державі. Перебуваючи завжди у зонах активних бойових дій, він ніколи не скаржився, що йому важко, навпаки старався підтримувати усіх, переконуючи, що все буде добре", — написав автор петиції Андрій Стахов.

Загинув військовий 13 жовтня 2023 року біля села Підстепне Херсонської області під час танкового обстрілу.

Загиблому Богданові Стахову з Вінниччини просять присвоїти звання Героя України

Джерело