Луганщина отримала попередньо згоду від міжнародних інвесторів на відновлення 5 найважливіших мостів у області.

Як розповіли Суспільному Донбас в Луганській обласній військові адміністрації, загалом у Луганській області 469 мостів та шляхопроводів, 26 зруйновані: це 11 мостів державного значення, 9 місцевого значення та 6 розташованих у населених пунктах.

"Найважливішими є 5 мостів. Вони розташовані на заході області та поєднують її з сусідніми Донецькою і Харківської областями та зі всією Україною", — додали у Луганській ОВА.

Ці мости, загальною довжиною 622 метри, мають важливе логістичне значення. Після деокупації регіону ними будуть возити медикаменти, гуманітарну допомогу тощо.

За попередніми розрахунками, на відбудову п'яти найважливіших мостів необхідно 27 мільйонів доларів. Всі п'ять мостів, за планом, мають відновити упродовж трьох років від початку будівництва.

Ціни, строки, руйнування: Луганщина домовилась з інвесторами про відбудову мостів

Як розповіли у адміністрації декілька міжнародних інвесторів оголоси про готовність виділити на проєкти кошти. Як і у випадку з проєктом водозабезпечення Кремінської громади, ці домовленості попередні й наразі тривають перемовини.

У адміністрації додали, що окрім критично важливих мостів, також значних руйнувань зазнали і дороги області:

з 1191 кілометра доріг державного значення були пошкоджені 485 кілометрів (40%), з 2 439 кілометрів доріг місцевого значення були пошкоджені 1956 кілометрів (48%).

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело