В Івано-Франківську 9 грудня відбувся турнір з боксу пам’яті полеглого на війні чемпіона світу з кікбоксингу Віталія Мерінова.

Турнір розпочався з показу документального фільму, присвяченого пам’яті Віталія Мерінова. До створення стрічки долучилися понад десять чемпіонів світу та учасників Олімпійських ігор, передає Суспільне.

“Хочеться, щоб молодь пішла шляхом Віталія. Він був хорошим громадським діячем, постійно долучав дітей до спорту. На жаль, сьогодні він не з нами — на небі. Але Віталій об’єднав молодь і громадськість на цьому турнірі”, — каже співорганізатор заходу Андрій Бочкур.

За його словами, участь у змаганнях взяли 38 спортсменів з Івано-Франківська, Вінниці, Донецька, Львова та Молдови.

“Приїхала команда з Молдови — досить сильна, потужна. Спортсмени покажуть запеклі поєдинки. Серед них — майстри спорту міжнародного класу. Буде п’ять потужних поєдинків серед чоловіків. Багато з них є членами національних збірних команд. Деякі навіть готуються до ліцензійних турнірів у Франції для участі в Олімпійських іграх”, — розповідає Андрій Бочкур.

Дружина полеглого військовослужбовця Віта Мерінова каже: спорт займав чільне місце у житті її чоловіка.

“Це був для нього як відпочинок, задоволення та насолода. Коли хотів перепочити, збирався з друзями на футбол чи бокс. Хочу, щоб пам’ять про Віталія збереглася надовго. Це — найменше, що ми можемо зробити”, — говорить Віта Мерінова.

Турніри з боксу у пам’ять про Віталія Мерінова хочуть організовувати щорічно, розповів Андрій Бочкур. Їх планують робити більш масштабними — упродовж трьох-чотирьох днів.

У Франківську відбувся турнір з боксу пам’яті полеглого на війні чемпіона світу Віталія Мерінова У Франківську відбувся турнір з боксу пам’яті полеглого на війні чемпіона світу Віталія Мерінова У Франківську відбувся турнір з боксу пам’яті полеглого на війні чемпіона світу Віталія Мерінова У Франківську відбувся турнір з боксу пам’яті полеглого на війні чемпіона світу Віталія Мерінова

Джерело