11 грудня — 656 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. Суспільне веде текстовий онлайн усіх подій війни РФ проти України. Попередні головні новини читайте тут, відеорепортажі — на YouTube Суспільне Новини. Головне на цей час Президент України Володимир Зеленський 11 грудня розпочне візит до США, де зустрінеться з президентом Джо Байденом. Лідери мають обговорити нагальні потреби України та необхідність продовження підтримки з боку США, повідомили в Білому домі. Під час візиту до Аргентини 10 грудня Володимир Зеленський відвідав інавгурацію новообраного президента Хав’єра Мілея, а також провів зустрічі з президентами Уругваю, Еквадору та Парагваю. Обговорили зокрема українську "формулу миру" та можливість проведення саміту Україна – Латинська Америка. Росія, ймовірно, почала зимову кампанію з руйнування української енергосистеми атакою в ніч на 8 грудня, застосувавши важкі бомбардувальники для ударів по Києву та центральній Україні вперше з 21 вересня, припускають у британській розвідці.

Президент Зеленський 11 грудня розпочне робочий візит до США, де згодом, 12 грудня, зустрінеться з президентом Байденом та проведе низку зустрічей, повідомили в Офісі президента та Білому домі.

Там також додали, що серед ключових тем — продовження оборонної співпраці України та США, зокрема спільних проєктів із виробництва зброї та систем ППО.

Президент України Володимир Зеленський на полях інавгурації президента Аргентини Хав’єра Мілея поговорив із премʼєр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Про це президент повідомив під час нічного звернення 11 грудня.

Зеленський їде до США, РФ, ймовірно, почала зимову кампанію з руйнування енергосистеми України. 656 день війни. Онлайн "На полях інавгурації говорив із прем’єр-міністром Угорщини Орбаном. Максимально відверто – і зрозуміло, що про наші, європейські справи", — сказав Зеленський.

Джерело