Буринські волонтери просять підписати петицію про присвоєння звання героя України (посмертно) солдату Десантно-штурмових військ Володимиру Годованіченку.

Підписати петицію можна за посиланням.

Володимир Годованіченко служив у ДШВ, був старшим навідником протитанкового відділення взводу вогневої підтримки. Чоловік загинув 29 вересня 2023 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Новопрокопівка Запорізької області. Йому залишилося 42 роки.

Володимир брав участь у заходах не обхідних для забезпечення оборони України захисту безпеки населення та інтересів держави у звʼязку з військовою агресією Російської Федерації проти України перебуваючи в Білогірці Херсонської області, Бахмуті та Марʼїнці Донецької області та у Новопрокопівці Запорізької області.

Волонтери з Буринщини просять надати звання Він відважно виконав свій обовʼязок громадянина України, поклавши життя заради того, щоб його сімʼя, рідні та всі ми мали майбутнє у світлій незалежній Ураїні, всі ,хто знав Володимира памʼятають про те який він був рішучий, відважний, відданий і безстрашний, беручи відповідальність за своє життя і життя побратимів. Ним пишається його сімʼя, родина, друзі та памʼятають до останнього про його вчинок на полі бою заради нас з вами та за незалежність нашої рідної України.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело