Фінальний етап війни та політичні зміни, які можуть стати каталізатором для майбутнього всієї України, передбачає карпатський моль фар Богдан Ведун. Мольфар спромігся визначити, що Україна може відчути значні політичні зміни.

Він бачить, що до кінця року Україна може стати на поріг вибору нового президента, що відбудеться на тлі великих викликів, корупційних скандалів, які вимагатимуть радикальних змін уряду та спаду морального стану населення.

Об этом стало известно благодаря новому видео на YouTube-канале "Український Молитовник".

Моральний стан впаде

Однак він вважає, що це буде період очищення та відновлення, де кожен голос зможе вплинути на майбутнє України. Мольфар також передбачає важкі місяці через неможливість прориву оборонної лінії:

Проте стабільність і сила духу України підкреслюється як ключ до витримки.

Зусилля зменшення обстрілів через посилення оборони принесуть плоди, сприяючи деокупації території, соціально-економічні перспективи.

З оптимізмом мольфар говорить про економічне відновлення та розвиток, наголошуючи на важливості єдності українців. За його словами, вступ до ЄС та НАТО буде значним кроком уперед, надаючи нові можливості для зростання.

Пророцтво мольфару містить також передбачення про втрату території, а також про остаточне повернення Криму, Донецька та Луганська під контроль України.

Моральний стан впаде

– Перемога над Росією можлива з можливим продовженням війни до середини року, але точні умови та дати перемоги залишаються невизначеними, наголошуючи на важливості віри та єдності, – зазначає Богдан Ведун.

Насамкінець мольфар закликає до щоденної молитви за перемогу і мир, нагадуючи про силу віри у найважчі часи.

Раніше повідомлялося, що тарологиня Хомутовська пояснила, коли окупанти можуть піти з України: "Можуть сказати, що помер сам...".

Також, магнітні бурі у лютому: коли чекати погіршення самопочуття.

Джерело