У Львівській області незряча дівчина змогла завдяки співам зібрати на потреби Збройних сил України понад 650 тисяч гривень.

Про це розповіла Львівська районна державна адміністрація.

Так, дівчинка Анна-Марія Герман із Комарного Львівського району почала волонтерити ще на початку повномасштабного вторгнення. Вона співала у містах і селах району, зокрема в церквах, збираючи кошти для допомоги українським військовим. Крім співу, Анна-Марія також займається грою на бандурі.

За зібрані нею кошти військовим придбали й передали на фронт дрон, автомобіль, рації медичної допомоги, одяг, взуття, термобілизну та продукти харчування.

На Львівщині незряча дівчинка, співаючи, зібрала для ЗСУ понад 650 тисяч гривень

Однією з причин рішення дівчинки допомагати захисникам стало те, що її старший брат теж військовий. Зараз він перебуває на лікуванні у Львівській області після поранення.

На Львівщині незряча дівчинка, співаючи, зібрала для ЗСУ понад 650 тисяч гривень На Львівщині незряча дівчинка, співаючи, зібрала для ЗСУ понад 650 тисяч гривень На Львівщині незряча дівчинка, співаючи, зібрала для ЗСУ понад 650 тисяч гривень На Львівщині незряча дівчинка, співаючи, зібрала для ЗСУ понад 650 тисяч гривень

Джерело