Федеральна рада Швейцарії на засіданні 29 березня вирішила запровадити нові санкції проти Росії. Це зближує Швейцарію з Європейським Союзом, який нещодавно ухвалив десятий пакет санкцій, йдеться у пресрелізі уряду країни.

У відповідь на триваючу військову агресію Росії проти України 25 лютого Євросоюз ухвалив нові обмеження проти Росії в рамках десятого пакету санкцій. Вже 1 березня Федеральний департамент економіки, освіти та досліджень (EAER) вніс поправки до додатків до постанови і схвалив запровадження Швейцарією санкцій проти ще близько 120 фізичних та юридичних осіб.

Наразі Федеральна рада Швейцарії затвердила санкції проти РФ, вони набули чинності з 29 березня.

Швейцарія приєдналася до 10 пакету антиросійських санкцій ЄС

Обмеження, зокрема, включають заборону громадянам Росії входити до складу керівних органів власників або операторів об'єктів критичної інфраструктури, а також подальші санкції щодо товарів. Запроваджуються нові заборони та обмеження на різні види експорту, включаючи товари подвійного призначення, товари, що сприяють військово-технічному вдосконаленню або розвитку сектору оборони та безпеки, товари, що сприяють розвитку промислового потенціалу Росії, а також, що використовуються в авіаційній та аерокосмічній галузях. Останній пакет також посилює обмеження на імпорт товарів, що мають економічне значення для Росії.

Джерело