Головне завдання та головний план ЗСУ, який був і який триває у Бахмуті – це утримати окупаційні війська якнайдовше у зруйнованому місті.

За його словами, сама операція полягає у тому, щоб утримувати окупантів у Бахмуті стільки, скільки це буде можливо.

"Росіяни руйнували місто, і ось поки не дозволяла погода рухатися полями та посадками технікою важкої, оптимальний варіант для зменшення втрат наших, для зменшення та утримання кордону, це було утримувати росіян саме, і пов'язувати їх боями в самому Бахмуті. А ось після того, як росіяни практично повністю зруйнували місто та підсохла земля, пішла техніка", - розповів Світан.

Росіянам світять котли: як окупанти загнали себе у пастку фронту

Росіянам світять котли: як окупанти загнали себе у пастку фронту

За словами експерта, після цього українська армія почала оточувати ворожі війська у Бахмуті. При цьому місто залишається для ЗСУ у загальному рубежі оборони, який вбудований у загальний режим оборони Донецького фронту – від Авдіївки до Сіверського. Також Роман Світан наголосив, що зараз ми утримуємо частину Бахмута в районі висот так званого "Літаку".

"А ось далі вже, це можна вкласти на всю лінію фронту, де б ми не прорвали оборону, і як би не пішли, згідно з задумом Головкому. Хоч уздовж Луганська на Ростов, хоч уздовж Луганська на Таганрог, або припустимо, жорстко обійшовши Донбас з сходу, або вийшовши на Азовське узбережжя, розрізавши російські війська.Або відсікти Крим, припустимо, перерізати входи та виходи до Криму, виходом з-під Нової Каховки, або з-під Херсона, відразу на Армянськ з перетином тих самих входів у Крим по переходах з-під Генічеська та Арабатської Стрілки, Перекоп та Чонгар обрізавши, тобто скрізь росіянам світять котли, тобто будь-якого рівня, будь-який рух наших військ на глибину десь 100 кілометрів – і росіяни потрапляють в оперативне оточення, але вони самі залізли в цю пастку фронту", - розповів військовий експерт.

Росіянам світять котли: як окупанти загнали себе у пастку фронту

Останні новини України:

Джерело