Мадридський "Реал" українського голкіпера Андрія Луніна здобув перемогу над "Алавесом" у виїзному матчі 18-го туру іспанської Ла Ліги. Поєдинок на "Естадіо Мендісорроса" завершився з рахунком 0:1.

Перший тайм зустрічі минув без голів. На старті другої половини матчу "Королівський клуб" залишився в меншості – на 54-й хвилині пряму червону картку за грубий фол заробив Начо Фернандес.

Опинившись удесятьох, підопічні Карло Анчелотті все одно намагалися вирвати перемогу та досягнули бажаного. На 90+2-й хвилині Лукас Васкес забив з передачі Тоні Крооса.

Зазначимо, що ворота "Реала" в цьому матчі захищав Кепа Аррісабалага, тоді як Лунін провів поєдинок на лавці для запасних.

Огляд матчу "Алавес" – "Реал" Мадрид

Буде додано незабаром.

Перемога дозволила "Реалу" з 45 очками піднятися на перше місце в Ла Лізі. "Вершкові" за додатковими показниками випереджають "Жирону" українців Віктора Циганкова та Артема Довбика. "Алавес" (16 балів) посідає 16-ту позицію.

У наступному турі Примери, матчі якого відбудуться після різдвяно-новорічної паузи, "Реал" 3 січня прийме "Мальорку". Днем раніше "Алавес" на виїзді зіграє з "Реалом Сосьєдад".

"Жирона" з голом Довбика на останніх хвилинах втратила перемогу над "Бетісом" у Ла Лізі (відео)

АПЛ: розклад і результати матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу, турнірна таблиця

Офіційно: Суперліга виграла суд в УЄФА та ФІФА – що це означає